شتاب دهنده لجندReviewed by شتباه دهنده لجند on Dec 24Rating: 5.0شتباه دهنده لجندشتابه دهنده لجند یکی از شتاب دهنده های قدرتمند در بخش سرمایه گذاری روی سرور ها می باشد
حمایت از استارت آپ های نو پا

::.شتاب دهی قبل استارت.::

در شتاب دهی پیش استارت کار لجند دوماه شما میتوانید از کلیه خدمات لجند به صورت کاملا رایگان بدون عقد قرار داد و بدون هیچ هزینه ای استفاده بکنید این یک دوره دوماهه می باشد چنان چه لجند و شما از یک دیگر رازی بودید میتوانید شروع به عقد قرار داد و ارائه 15 درصد طرح به لجند و دریافت خدمات بیشتر از لجند این دوره را دوره پیش استارت کار شما نام گذاری کرده ایم

::.شتاب دهنده لجند چیست.::

دوره شتابدهی لجند یک دوره 3 ماهه است که در کنار مربیگری، آموزش و فضای کاری، استارتاپ ها به سرمایه نقدی 15 میلیون تومانی نیز دسترسی خواهند داشت. پذیرش در این دوره به شدت گزینشی و برای تیم هایی است که محصولشان آماده با مشتریان درحال رشد و یک تیم کامل و دارای درآمد اولیه هستند. در ازای این سرمایه و خدمات (بدون پرداخت هزینه) استارتاپ ها 10٪ از سهام خود را در ازای این سرمایه گذاری به لجند منتقل می کنند. همچنین تیم ها به سرمایه اضافی 200 میلیون تومانی به اندازه نیازشان دسترسی خواهند داشت. در طول این دوره که ۲ بار در هر سال با ظرفیت جمعا 30 استارتاپ ارائه خواهد شد تیم ها بر روی توسعه، بهینه سازی و اجرای استراتژی بازاریابی، توسعه نقشه راه محصول (Product Roadmap)، تهیه طرح کسب و کار و پیش بینی های مالی متمرکز خواهند بود. ما همچنین تیم ها را در تقویت شبکه مشاوران و سرمایه گذاران و جذب سرمایه برای مرحله رشد همراهی خواهیم کرد. زمان پذیرش برای دوره شتابدهی زمستان ۹۵ به زودی اعلام خواهد شد.

::.شما چه سودی میکنید؟.::

Arrow-Greenسرمایه اولیه

شما می‌خواهید یک محصول نو بسازید و دنیا را تغییر دهید؟ و سرمایه مورد  نیاز را ندارید؟ خوب راه چاره اینجاست: در لجند پذیرفته شوید، با موفقیت از دوره پیش شتابدهی عبور کنید و ما 15 میلیون تومان به اضافه تعدادی زیادی سرویس دیگر در شما سرمایه گذاری می‌کنیم و در عوض فقط سهم کوچکی از سهام استارتاپ شما که معادل 10 درصد است را می‌گیریم. این مقدار سرمایه گذاری، هزینه های اولیه شما را پوشش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا محصول خود را ساخته، عرضه کرده و مشتریان اولیه خود را پیدا کنید تا که یک مدل کسب و کار قابل گسترش را بسازید.

سرمایه بیشتر می‌خواهید؟ ما شما را در مقابل بیش از 100 سرمایه گذار معتبر قرار می دهیم و به شما را در جذب سرمایه بیشتر کمک می‌کنیم.

Arrow-Greenمربی و مشاوره

شما می‌خواهید یک شرکت با دوام بسازید و خواهان دانستن رموز این کار هستید؟ ما شما را با موفق ترین کارآفرینان داخلی و جهانی وصل می‌کنیم. کسانی که می‌توانند به شما راهنمایی استراتژیک دهند، نکات و رموز تدارکات، تکنولوژی، تصاحب مشتریان، جذب نیرو، ساختن تیم و همچنین نحوه ارائه کسب وکار خود به سرمایه گذار را یاد دهند. ما این کار را انجام می‌دهیم تا که شما از شکست های آن ها درس گرفته و دچار آن نشده تا رشد خود را شتاب دهید. در لجند، مربیان بدون هیچ محدودیتی، دانش و تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند.

Arrow-Greenفضای کار

در رویای کار کردن در دفتری هستید که خلاقیت در جریان باشد و بتوانید در کنار کارآفرینان با استعداد کار کنید؟ فضای کاری ما طوری طراحی شده است که مشارکت و توان شما را بالا می‌برد. این فضا در تمام ساعات روز در دسترس بوده تا شما بتوانید در آن به ساخت استارتاپ خود بپردازید.

Arrow-Greenآموزش

آرزو داشتید در مدرسه ای درس می‌خواندید که فقط هر آنچه برای ساخت یک کسب و کار لازم است به شما بگویند؟ لجند تجربیات و تمرین‌های جهانی را به شما ارائه می‌دهد. کارگاه ها به وسیله مدیران و رهبران بزرگ تجاری حاضر در شبکه همکاران ما به همراه ابزارهای لازم، و تمرین هایی که بنیان  استارتاپ شما را خواهند ساخت منتقل می‌شود. در لجند شما آموزش‌های فشرده‌ای پیرامون موضوعاتی چون، کسب و کار چابک، نوشتن مدل کسب و کار، تجربه کاربری، توسعه چابک، بازاریابی، تیم و فرهنگ تیمی، مدیریت مالی، حقوق و مسائل قانونی استارتاپ‌ها، جذب سرمایه و … دریافت می‌کنید.

Arrow-Greenشبکه سازی

یک کارآفرین واقعی، ارزش یک شبکه موثر را درک می‌کند. ما تیم‌های خود را به شبکه ای از مربی ها، سرمایه گذاران، متخصصان و رهبران تجاری و رسانه‌ای محلی و بین‌المللی وصل می‌کنیم. وجود چنین شبکه‌ای یکی از عوامل کلیدی موفقیت برنامه ما است. در درون این شبکه، کارآفرینان ما برند خود را کشف و پرورش می‌دهند.

Arrow-Greenمزایا و سرویس‌ها

استارتاپ‌های ما دسترسی دارند به منابعی چون هاستینگ مجانی، سرویس‌های ابری مجانی، تبلیغات آنلاین مجانی و … که همه  این ها از طریق شرکای جهانی و محلی ما تامین می‌شوند.

::.فضا باقی مانده جهت سرمایه گذاری.::

تعداد فضای موجود برای سرمایه گذاری پیش استارت 40 درصد
تعداد فضای موجود برای سرمایه گذاری روی استارت آپ ها 20 درصد

::.فرم شروع همکاری.::

فرم شروع همکاری استارت آپ و یا پیش استارت آپ

شتاب دهنده

مرحله 1 از 2

50%
  • لطفا شماره همراه خود را بدون 0 وارد کنید

::.نظرات خود را درباره ما ثبت کنید.::

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *